ПоддержатьУкраїнська

ДБР повідомило про підозру посадовцю єдиної в Україні колонії для колишніх правоохоронців через одержання неправомірної вигоди (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР повідомило про підозру посадовцю єдиної в Україні колонії для колишніх правоохоронців через одержання неправомірної вигоди (ВІДЕО)

Слідчі ТУ ДБР у місті Києві повідомили про підозру одному із заступників керівника Державної установи «Менська виправна колонія № 91», яка є  єдиною на території України установою, де відбувають покарання колишні працівники правоохоронних органів. Посадовець підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними досудового розслідування, посадовець виправної колонії вимагав та одержав від засудженого неправомірну вигоду в сумі 23 000 гривень. За кошти він мав надати заохочення та сприяти прийняттю комісією по застосуванню пільг позитивного рішення щодо пом'якшення умов його тримання.

18 жовтня 2020 року слідчі ДБР затримали посадовця виправної колонії  під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 15 000 гривень.

https://www.youtube.com/watch?v=rz1TMjUouQg

Раніше правоохоронці задокументували факт одержання першої частини неправомірної вигоди посадовцем виправної колонії, після чого засудженому оголосили заохочення.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Чернігівська обласна прокуратура. Оперативний супровід - УСБУ в Чернігівській області.

Другие новости