ПоддержатьУкраїнська

Директору товариства на Полтавщині оголосили підозру у заволодінні держкоштами та несплаті податків на понад 5,3 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Директору товариства на Полтавщині оголосили підозру у заволодінні держкоштами та несплаті податків на понад 5,3 млн грн

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області директору товариства повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України), в ухиленні від сплати податку на додану вартість, що призвело до фактичного ненадходження до держбюджету коштів у великих розмірах (ч. 2 ст. 212 КК України), та службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, директор підприємства виграв тендер на будівельні роботи в приміщенні полтавського аеропорту, однак виконав їх не в повному обсязі. Таким чином підрядник заволодів майже 340 тис грн бюджетних коштів шахрайським шляхом. Окрім того, керівник товариства не відобразив у податковому обліку проведені фінансово-господарські операції та вніс неправдиві відомості у податкові декларації. Таким чином він ухилився від сплати понад 5 млн грн податку.

Дії посадовця були викриті прокуратурою спільно з Управлінням СБУ в Полтавській області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Другие новости