ПоддержатьУкраїнська

До поліції звернувся хлопець з проханням допомогти його молодшій сестрі

StopCor
StopCor

StopCor

До поліції звернувся хлопець з проханням допомогти його молодшій сестрі

Батьки 8-річної дівчинки не виконували своїх батьківських обов’язків. Поліцейські склали на останніх адміністративний протокол, а дитину тимчасово влаштували до медичного закладу на обстеження.

Інспектори ювенальної превенції Краматорського районного управління поліції отримали повідомлення від 19-річного хлопця про те, що його молодша сестра, по матері, мешкає в будинку без опалення зі своїми батьками, які зловживають спиртними напоями.

За вказаною адресою для проведення перевірки виїхали інспектори ювенальної превенції поліції Краматорська. Як виявилось 8 – річна дівчинка мешкає зі своїми батьками в приватному будинку без опалення. Умови проживання дитини несприятливі для її нормального фізичного та психологічного розвитку.

Правоохоронці прийняли рішення тимчасово передати дівчинкудо медичної установи на обстеження. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Другие новости