ПоддержатьУкраїнська

До уваги громадян, які займаються риболовлею!

StopCor
StopCor

StopCor

До уваги громадян, які займаються риболовлею!

Із 1 квітня на водних об’єктах Одещини стартувала весняно-літня нерестова заборона на вилов біоресурсів.

Вже встановлені обмеження на річках Південний Буг, Кодима, Тилігул, Великий та Малий Куяльник, Барабой та інших малих водоймах області. Триватимуть вони аж до 30 червня.

Тотальний «сезон тиші» на водоймах регіону розпочнеться з 15 квітня. На річках  Дністер з рукавом Турунчук, озерах Ялпуг-Кугурлуй, Кагул, Картал, Катлабух, Саф´ян, Китай, Сасик та інших, на Стенцівсько-Жебріянських плавнях, Хаджибейському лимані, верхній частині Паліївської затоки та ділянці Сухого лиману в межах Овідіопольського району, а також на Кучурганському водосховищі заборона встановлена по 15 червня. На річці Дунай, за виключенням ділянки від гирла до адміністративної межі м. Вилкове, – до 29 травня, а  на Дністровському лимані з плавнями - до 31 липня.

У період нересту забороняється пересування по воді на будь-яких плавзасобах, виключення для суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону біоресурсів. Також заборонене проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт.

Дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею виключно з берега. Одній людині дозволено ловити до 3 кг риби в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.

Контролювати дотримання встановлених обмежень під час профілактичних заходів будуть водні поліцейські, а також патрулі у складі з дільничними офіцерами, працівниками груп реагування патрульної поліції та інспекторами Державного агентства рибного господарства України в Одеській області.

Нагадуємо, що за порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність (ст. 85 КУпАП). Якщо ж незаконне зайняття рибним промислом завдає природним запасам України істотної шкоди, у таких випадках законом передбачена кримінальна відповідальність (ст. 249 ККУ).

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за матеріалом Білгород-Дністровського ВП)

Другие новости