ПоддержатьУкраїнська

Двом особам повідомлено про підозру за фактом привласнення понад 1,5 млн грн під час ремонту мосту в Харкові

StopCor
StopCor

StopCor

Двом особам повідомлено про підозру за фактом привласнення понад 1,5 млн грн під час ремонту мосту в Харкові

За процесуального керівництва прокуратури Харківської області двом представникам комерційної фірми повідомлено про підозру за фактом привласнення понад 1,5 млн грн шляхом постачання недоброякісної продукції для ремонту мосту (ч. 5 ст. 191 КК України та ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, службові особи одного з суб’єктів господарювання постачали будівельні матеріали безпосередньому підряднику виконання ремонту моста – іншому суб’єкту господарювання. Під час виконання договору щодо поставки опор для здійснення ремонту постачальник здійснив поставку опор неналежної якості: замість оцинкованих труб були поставлені труби без належних характеристик з ознаками того, що вони вже були у використанні.

Наразі завершено проведення комплексних експертиз, за їхніми даними матеріальна шкода, спричинена зазначеними діями постачальника територіальній громаді міста Харкова, становить понад 1,5 млн грн.

Досудове розслідування триває, його здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в Харківській області. Оперативний супровід здійснює УСР ГУНП в Харківській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости