ПоддержатьУкраїнська

Двом посадовим особам повідомлено про підозру у справі пожежі в Одеському коледжі

StopCor
StopCor

StopCor

Двом посадовим особам повідомлено про підозру у справі пожежі в Одеському коледжі

За процесуального керівництва прокуратури Одеської області повідомлено про підозру завідувачці денним відділенням економіки та підприємництва та колишньому заступникові директора з адміністративно-господарської роботи Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 КК України).

Вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та оголошення в розшук і встановлення місця перебування колишнього заступника директора коледжу.

Окрім того, керівнику коледжу та завідувачу господарством навчального корпусу вручено повідомлення про зміну підозри, та повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 270 КК України.

На даний час ці особи перебувають під домашнім арештом.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управлення Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Одеської області

Другие новости