ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор Ірина Венедіктова привітала колег з Днем юриста (ФОТО)

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор Ірина Венедіктова привітала колег з Днем юриста (ФОТО)

У четвер, 8 жовтня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова привітала колег Днем юриста.

«Це професійне свято дозволяє нам відчути синергію та єдність з фахівцями з інших сфер – суддями, адвокатами, слідчими, нотаріусами, юристконсультами, правознавцями», - зауважила Ірина Венедіктова.

Генпрокурор вручила з нагоди Дня юриста державні нагороди та відомчі відзнаки. Указом Президента України за особистий внесок у зміцнення законності в державі, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків двом співробітникам Офісу Генерального прокурора присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України», двох працівників обласних прокуратур нагороджено медалями «За працю і звитягу».

Також за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності з нагоди Дня юриста кращих працівників Офісу відзначено нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури України, «За сумлінну службу в органах прокуратури», а також грамотами та подяками Генерального прокурора.

«Служити Закону і захищати Справедливість справами, словами і серцем - це високе покликання і надзвичайна відповідальність! Бажаю усім юристам наснаги, успіхів та професіоналізму у роботі. Нехай право і істина завжди перемагають завдяки Вам!», - резюмувала Ірина Венедіктова.

Другие новости