ПоддержатьУкраїнська

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! На Луганщині вшанували пам'ять Героя України полковника поліції Сергія Губанова

StopCor
StopCor

StopCor

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!  На Луганщині вшанували пам'ять Героя України полковника поліції Сергія Губанова

Сьогодні минає рік з дня загибелі Сергія  Губанова - легендарного комбата добробату «Луганськ-1». Сергій назавжди залишиться в нашій пам’яті як мужньою, порядною, чесною та світлою людиною. 

Вшанувати його пам’ять зібралися сьогодні його рідні та близькі, друзі, побратими, колеги з Міністерства внутрішніх справ України  та Національної поліції, командування ООС та командири добровольчих батальйонів.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!  На Луганщині вшанували пам'ять Героя України полковника поліції Сергія Губанова

«Весь особовий склад Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України сьогодні низько схиляють голову і вшановують пам’ять мужнього бійця та справжнього патріота України Сергія Губанова. Його загибель залишається раною, яка досі кровоточить. Я втратив не тільки друга-побратима, а й справжнього брата по духу. Ми обіцяємо тобі, Сергію, що зробимо все, аби здійснити твою мрію - Україна буде міцна та мирна. І твій рідний Луганськ буде Україна! Ми всі знаємо: Герої не вмирають! Спи спокійно, друже!» - із такими словами виступив під час вшанування пам’яті легендарного комбата заступник Голови Нацполіції Вадим Троян.

Світла пам’ять ГЕРОЮ!

Другие новости