ПоддержатьУкраїнська

Голову сільради на Сумщини судитимуть за заволодіння бюджетними коштами

StopCor
StopCor

StopCor

Голову сільради на Сумщини судитимуть за заволодіння бюджетними коштами

Роменською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно голову сільської ради одного з сіл Недригайлівського району Сумської області за фактом протиправного заволодіння бюджетними коштами та підробки офіційних документів (ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, сільська голова більше двох років отримувала щомісячну премію в розмірі 150% середньомісячної заробітної плати, а також одноразову премію до державних свят. При цьому депутати на засіданні сесії відмовили в преміюванні сільської голови на 2017 рік, а питання про її преміювання на 2018 та 2019 роки взагалі не виносилось на розгляд сесії. За цей період сільська голова протиправно заволоділа бюджетними коштами в сумі майже 267 тис грн.

Також судитимуть секретаря сільської ради, яка, за даними слідства, за попередньою змовою з очільницею села підробила рішення сільської ради про встановлення надбавок та преміювання сільського голови (ч. 1 ст. 366 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Другие новости