ПоддержатьУкраїнська

Хабар за надання в оренду земельної ділянки – судитимуть депутата міської ради на Дніпропетровщині

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар за надання в оренду земельної ділянки – судитимуть депутата міської ради на Дніпропетровщині

Новомосковською місцевою прокуратурою Дніпропетровської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з міських рад області за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави (ч.2 ст.369-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у липні 2020 року депутат, який є очільником постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою однієї з міських рад в області, одержав від підприємця 44 тис грн неправомірної вигоди за вплив на членів цієї комісії та вирішення питання щодо надання в оренду земельної ділянки.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

Другие новости