ПоддержатьУкраїнська

Хабар за непритягнення до відповідальності – ДБР затримало поліцейського

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар за непритягнення до відповідальності – ДБР затримало поліцейського

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, затримали поліцейського сектору реагування патрульної поліції Маловисківського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області за  вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, поліцейський вимагав та одержав хабар за непритягнення громадянина до адміністративної відповідальності за перевезення вантажів.

Правоохоронець був затриманий під час переслідування - з метою уникнення кримінальної відповідальності, він намагався втекти на автомобілі та позбутися одержаної неправомірної вигоди.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Відбуваються обшуки за місцем проживання та роботи поліцейського. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Кіровоградської області. Оперативний супровід - Кіровоградське управління ДВБ Нацполіції.

Другие новости