ПоддержатьУкраїнська

Хабар за уникнення відповідальності - слідчий поліції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар за уникнення відповідальності - слідчий поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого одного з відділів поліції ГУ Нацполіції у Закарпатській області. Правоохоронець обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що слідчий поліції, під час розслідування кримінального провадження щодо погроз вбивством, вимагав та одержав від підозрюваного 5 тисяч гривень хабара за непритягнення його до кримінальної відповідальності. Правоохоронець надав підозрюваному реквізити власної банківської картки для перерахунку неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід – управління СБУ у Закарпатській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.  

Другие новости