ПоддержатьУкраїнська

Хабар за закриття справи за зберігання наркотиків – ДБР затримало слідчого поліції

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар за закриття справи за зберігання наркотиків – ДБР затримало слідчого поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві затримали слідчого Фастівського відділення поліції Головного управління Нацполіції в Київській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, слідчий вимагав неправомірну вигоду у громадянина у розмірі 400 доларів США за закриття кримінального провадження за фактом зберігання наркотичних засобів.

18 лютого 2020 року поліцейського було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання 10 тисяч гривень хабара.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід управління контррозвідки Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно з Фастівським міжрайонним відділом ГУ СБУ у м. Києві і Київській області. 

У разі доведення вини, слідчому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости