ПоддержатьУкраїнська

Інформація кадрових комісій з атестації прокурорів регіональних прокуратур

StopCor
StopCor

StopCor

Інформація кадрових комісій з атестації прокурорів регіональних прокуратур

Електронні адреси кадрових комісій [email protected], [email protected] функціонують виключно для оперативної подачі заяв прокурорів, передбачених Порядком проходження прокурорами атестації, затверджених наказом Генерального прокурора від 03.10.2019 № 221.

Заяви, подані прокурорами відповідно до положень цього Порядку, розглянуті на засіданнях кадрових комісій та враховані при прийнятті рішень.

При цьому, заяви прокурорів про перенесення дати проходження тестування з поважних причин подані у строки, передбачені Порядком, розглянуті позитивно. Робота з формування та публікування остаточних списків прокурорів, допущених до тестування у додатковий день, буде завершена після закінчення обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням інфекції CОVID-2019 у державі.

Усі інші звернення та запити прокурорів (про повторне проходження тестувань, надання роздруківок тестів тощо), які підлягають розгляду відповідно до вимог законодавства про звернення громадян та доступу до публічної інформації, мають подаватися у порядок та спосіб, передбачений вказаним законодавством (https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_t=rec&id=269649).

Крім того, звертаємо увагу, що ані положеннями Порядку проходження прокурорами атестації, ані положеннями Порядку роботи кадрових комісій, затвердженого наказом Генерального прокурора від 17.10.2019 № 233, не віднесено до повноважень кадрових комісій надавати відповіді на заяви прокурорів.

Інформація щодо розгляду заяв прокурорів, зміст яких відповідає положенням Порядку, міститься у відповідних протоколах кадрових комісій, які передані до Департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу Генерального прокурора для зберігання.

Ще раз нагадуємо, звертайтеся:1) з письмовим зверненням:

– поштою на адресу Офісу Генерального прокурора: вул. Різницька, 13/15, місто Київ, 01011;

– через скриньку за адресою: вул. Різницька, 13/15, місто Київ, 01011 (хол адміністративної будівлі);

– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою old.gp.gov.ua/ua/zvern_tel_email (крім депутатських звернень та запитів);

– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (044)-200-76-24;2) із запитами на публічну інформацію:

– через скриньку за адресою: вул. Різницька, 13/15, місто Київ, 01011 (хол адміністративної будівлі);

– поштою (на адресу Офісу Генерального прокурора: вул. Різницька, 13/15, місто Київ, 01011);

– на електронну пошту: [email protected];

– зателефонувавши за номером телефону (044)-596-70-70.

Другие новости