ПоддержатьУкраїнська

Інтернет-голосування за кандидатів до складу РГК при ДБР пройде 1 та 2 червня і триватиме 24 години

StopCor
StopCor

StopCor

Інтернет-голосування за кандидатів до складу РГК при ДБР пройде 1 та 2 червня і триватиме 24 години

Рейтингове інтернет-голосування з обрання кандидатів до складу РГК при ДБР проводитиметься на офіційному вебсайті Державного бюро розслідувань протягом 24 годин у період з 14:00 1 червня до 14:00 2 червня року. Про це під час брифінгу заявив голова Конкурсної комісії з відбору членів РГК при ДБР Володимир Сущенко.

https://www.youtube.com/watch?v=dwjllW_9DqI

«За результатами опрацьованих документів, наданих кандидатами, на відповідність умовам конкурсу та допуску до наступного етапу конкурсу та інтернет-голосування, комісією по кожному члену було ухвалено відповідне рішення. Загалом подано 108 пакетів документів, з яких допущено 85 кандидатів», - зазначив Володимир Сущенко.

За результатами рейтингового інтернет-голосування із 30 осіб, що набрали найбільшу кількість голосів, Конкурсна комісія сформує список допущених кандидатів до наступних етапів конкурсу - написання есе та проведення співбесіди.Нагадаємо, під час інтернет-голосування кожна особа може проголосувати один раз не більше ніж за 5 кандидатів. На проходження ідентифікації та обрання 1-5 кандидатів під час голосування відводиться 15 хвилин.

З повним переліком кандидатів, допущених до рейтингового Інтернет голосування, можна ознайомитися за посиланням.

Другие новости