ПоддержатьУкраїнська

Інженера КП та підрядника судитимуть за розкрадання понад 6,1 млн грн на ремонті дитячого садка в Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Інженера КП та підрядника судитимуть за розкрадання понад 6,1 млн грн на ремонті дитячого садка в Києві

Київська місцева прокуратура № 1 затвердила та направила до суду обвинувальний акт відносно інженера технічного нагляду комунального підприємства та екс-директора будівельного кооперативу за фактом завдання збитків бюджету територіальної громади м. Києва.

Інженер обвинувачується у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України), а колишній директор підрядної організації у зловживанні повноваженнями та службовому підробленні (ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у жовтні 2018 року комунальне підприємство уклало з товариством-підрядником договір щодо реконструкції дошкільного навчального закладу у Голосіївському районі столиці. На виконання зазначених робіт замовник перерахував на рахунок підрядника понад 8 млн грн, виділених з місцевого бюджету.

Однак, правоохоронці встановили, що вартість та обсяг реально виконаних робіт, за які були сплачені кошти, не відповідають відомостям, зазначеним у документах, які затвердив інженер комунального підприємства. Різниця складала понад 6,1 млн грн.

Другие новости