ПоддержатьУкраїнська

Керівники СБУ та Укроборонпрому обговорили реформу державного концерну

StopCor
StopCor

StopCor

Керівники СБУ та Укроборонпрому обговорили реформу державного концерну

Служба безпеки України готова надавати фахову допомогу представникам Укроборонпрому для забезпечення більш ефективного та прозорого реформування державного концерну. Про це Голова СБУ Іван Баканов заявив 27 квітня під час робочої зустрічі з генеральним директором концерну Айварасом Абромавичусом та його заступниками.

Керівник Укроборонпрому презентував своє бачення змін, які планують запровадити у концерні. Зокрема, він зупинився на етапах його трансформації для перетворення на більш сучасну структуру, розповів про конкретні кроки з вирішення проблем концерну та його розвитку.

Сторони домовилися підтримувати подальший діалог для проведення ефективних змін у цій сфері.

«Будь-яка реформа має відбуватися не заради процесу, а задля результату, що несе користь державі. Тож ми разом маємо встановити нові стандарти, чіткі та зрозумілі критерії роботи концерну «Укроборонпром». СБУ готова надавати всю необхідну допомогу», ‒ сказав Іван Баканов.

Айварас Абромавичус зазначив: «Ми будуємо нову оборонну компанію і секторальні корпорації на принципах прозорості та нетерпимості до корупції, фінансової підзвітності та чесної конкуренції. Цей підхід має підвищити ефективність та конкурентоспроможність усього оборонного сектору держави».

Другие новости