ПоддержатьУкраїнська

Керівництвом окружної прокуратури проведено прийом засуджених у Харківській виправній колонії №43 (ФОТО)

StopCor
StopCor

StopCor

Керівництвом окружної прокуратури проведено прийом засуджених у  Харківській виправній колонії №43 (ФОТО)

В.о. керівника Немишлянської окружної прокуратури м. Харкова Спартак Борисенко провів особистий прийом засуджених у Державній установі «Харківська виправна колонія №43».

Крім того, під час візиту в.о. керівника прокуратури засуджені задавали питання щодо застосування амністії, виконання судових рішень під час виконання покарань у кримінальних провадженнях, а також щодо організації і налагодження побуту після звільнення.

Так, наприклад, під час особистого прийому до в.о. керівника прокуратури звернувся засуджений з письмовою заявою щодо крадіжки його особистих речей при етапуванні з державної установи «Олексіївська виправна колонія №25» до державної установи «Харківська виправна колонія №43». За результатами розгляду вказаної заяви окружною прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією діяння, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

Кожному засудженому, який мав намір звернутись до прокурора, в.о. керівника окружної прокуратури надані кваліфіковані роз'яснення.

Жодного звернення з питань порушення конституційних прав в установі, незадовільних умов тримання, матеріально-технічного забезпечення не надходило.

Пресслужба Харківської обласної прокураутри

Керівництвом окружної прокуратури проведено прийом засуджених у  Харківській виправній колонії №43 (ФОТО)

Другие новости