ПоддержатьУкраїнська

Кіберполіція викрила мешканця Запоріжжя у зламі облікових записів користувачів мережі Інтернет

StopCor
StopCor

StopCor

Кіберполіція викрила мешканця Запоріжжя у зламі облікових записів користувачів мережі Інтернет

Фігурант за допомогою спеціального шкідливого програмного забезпечення отримував логіни та  паролі від електронних поштових скриньок. Надалі перевіряв їх прив’язку до Інтернет-аккаунтів, на яких можуть знаходитися гроші. Потім виводив їх на власні підконтрольні рахунки.

Працівники кіберполіції у Запорізькій області спільно зі слідчими поліції, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, у таких  діях викрили місцевого мешканця, 1992 року народження.

Використовуючи розроблене шкідливе програмне забезпечення, фігурант викрадав логіни та паролі від електронних поштових скриньок. Потім за допомогою іншого шкідливого программного забезпечення перевіряв прив’язку електронної поштової скриньки до електронних гаманців та будь-яких Інтернет-аккаунтів, на яких були гроші. Після отримання необхідної інформації він здійснював вивід грошей на власні підконтрольні рахунки або замовляв товар з-за кордону.

Кіберполіція провела обшук за місцем мешкання фігуранта. За його результатами вилучено комп’ютерну техніку, жорсткі диски та мобільний телефон.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361-1 (Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення чоловіку підозри. Йому загрожує до 2 років ув’язнення.

Департамент кіберполіції

Національної поліції України

Другие новости