ПоддержатьУкраїнська

Колишнього заступника начальника загону судитимуть через хабар за заниження вартості на використання техніки ДСНС

StopCor
StopCor

StopCor

Колишнього заступника начальника загону судитимуть через хабар за заниження вартості на використання техніки ДСНС

До суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника загону Головного управління ДСНС в Рівненській області. 

Слідством встановлено, що посадовець вимагав у підприємця неправомірну вигоду за заниження вартості послуг по облаштуванню, ремонту та розчищенню водостоків, водопровідних каналізаційних колодязів від сторонніх предметів із застосуванням спеціальної техніки, що перебуває на балансі ДСНС і використання вказаної техніки понад строки, які визначені договором. Слідчими задокументовано факти одержання хабара у сумі 25 000 гривень.

16 вересня 2020 року службову особу було затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання частини грошових коштів.

Таким чином, колишній працівник ДСНС обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України). 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Хмельницькому. Процесуальне керівництво - Рівненська обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСБУ в Рівненській області.

Другие новости