ПоддержатьУкраїнська

Кожен дзвінок важливий: колл-центр «102» забезпечує стовідсоткове реагування на повідомлення громадян

StopCor
StopCor

StopCor

Кожен дзвінок важливий: колл-центр «102» забезпечує стовідсоткове реагування на повідомлення громадян

За 3 місяці на лінію «102» звернулося понад 190 тисяч громадян, майже 1000 з них – діти. Цілодобове оперативне реагування працівників колл-центру на заяви та повідомлення є запорукою довіри населення до поліції.

Кожен дзвінок важливий: колл-центр «102» забезпечує стовідсоткове реагування на повідомлення громадян

Працівники служби «102» у режимі 24/7 приймають повідомлення від громадян про скоєні правопорушення та інші події, незалежно від місця й часу їх учинення, повноти отриманих даних та особи заявника. Люди звертаються до поліції за допомогою цілодобово. А отже, від початку року за скороченим номером екстреного виклику до поліції Донеччини звернулося понад   190 тисяч громадян. У потоці повідомлюваної інформації оператори колл-центру зареєстрували понад 100 тисяч повідомлень про кримінальні правопорушення, на які оперативно відреагували співробітники відповідних підрозділів поліції.

Також характерними є звернення інформаційного характеру, повідомлення за фактами скоєння домашнього насильства, тілесних ушкоджень, раптових смертей, крадіжок, адмінправопорушень та конфліктів.

Окремою категорією населення, з якою доводиться працювати операторам служби «102», є діти. За останніх три місяці за допомогою звернулися 942 особи віком до 18 років. Переважна більшість повідомлень надійшла від дітей віком від 14 до 18 років. Отже, в умовах стресової ситуації чи прямої небезпеки юні громадяни сподіваються перш за все на дієве втручання поліції. Тому за відпрацьованим алгоритмом дій оператор колл-центру має заспокоїти дитину, порадити, що треба робити у певній ситуації, а що категорично заборонено, таким чином перебуваючи з нею на зв’язку, поки до місця події прямує наряд поліції.

Поліцейські закликають дітей у будь-якій загрозливій ситуації негайно телефонувати на «102». Оператори цілодобово приймають дзвінки, допомога прибуде за лічені хвилини.

При цьому поліція попереджає неповнолітніх громадян, що за використання номерів екстрених служб для жартів передбачена відповідальність згідно зі ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким дзвінком можна відволікти правоохоронців від розкриття справжніх злочинів та надання допомоги тим, хто її реально потребує.

Другие новости