ПоддержатьУкраїнська

Менше доби знадобилося поліцейським Костянтинівки, аби повернути зниклого хлопчика в родину

StopCor
StopCor

StopCor

Менше доби знадобилося поліцейським Костянтинівки, аби повернути зниклого хлопчика в родину

10-річний школяр після навчання пішов зі школи, але додому не прийшов. Дитину розшукали під ранок наступного дня: хлопчик загостював у своїх знайомих.

Мати неповнолітнього не повідомляла до поліції про відсутність дитини, тому до правоохоронців звернулись представники начального закладу.

На пошуки дитини було задіяно значну кількість особового складу. Поліцейські перевіряли занедбані приміщення, опитували друзів п’ятикласника, місцевих жителів. У результаті пошукових заходів хлопчика знайшли. Виявилося, що він утік із дому до знайомих, де заночував.

З юним утікачем поліцейські сектору ювенальної превенції провели профілактичну бесіду. Відносно матері складено адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця родина перебуватиме під пильним наглядом поліцейських.

Поліція нагадує: у разі зникнення дитини відразу повідомляйте за номером 102, а вже потім, якщо є можливість, починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати дітей значно зростуть.

Другие новости