ПоддержатьУкраїнська

Мирноградські поліцейські перевіряють колишнього учасника незаконного збройного формування

StopCor
StopCor

StopCor

Мирноградські поліцейські перевіряють колишнього учасника незаконного збройного формування

Відбувши 5 років покарання у виправному закладі за угон автомобіля, в 2017 році мешканець Горлівки вступив до терористичної організації "ДНР". Так і не отримавши обіцяної зарплатні, він покинув службу і переїхав до Мирнограду. Вчора колишній найманець зізнався правоохоронцям, що працював на бойовиків.

За словами 35-річного чоловіка, влітку 2017 року він звільнився з Кіровської виправної колонії №33. У пошуках роботи вирушив до Горлівки до свого брата який служив в рядах "ДНР".На пропозицію родича приєднатись чоловік погодився і невдовзі вже працював на посаді молодшого інспектора охорони Макіївської виправної колонії №32.До його обов’язків входило чергування на КПП та перевірка службового транспорту, який заїжджав на територію.

Пропрацювавши кілька тижнів, найманець обіцяних грошей не отримав. Збагнувши, що його обдурили, здав зброю та однострій і поїхав до Мирнограду. Чоловік більше не хотів повертатись за грати, тому вів прихований спосіб життя. Дізнавшись із засобів масової інформації про те, що існує програма "Повернись додому", якою передбачено звільнення від кримінальної відповідальності, вирішив скористатися шансом і звернувся до поліції.

Слідчими Мирноградського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" Кримінального кодексу України. За фактом триває перевірка. Чоловік погодився співпрацювати зі слідством.

Поліцейські нагадують, що згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України у випадку, якщо особа не скоювала тяжких злочинів проти людей, добровільно залишила лави НЗФ та розповіла про це правоохоронцям, їй надається гарантований державою шанс на мирне життя без кримінальної відповідальності.

Другие новости