ПоддержатьУкраїнська

МОК заборонив вболівальникам розгортати прапор РФ на Олімпіаді 2018

StopCor
StopCor

StopCor

МОК заборонив вболівальникам розгортати прапор РФ на Олімпіаді 2018

Цього року участь на Олімпійських іграх російські спортсмени не відчують підтримки своїх вболівальників. Останнім теж заборонили приносити прапори РФ на змагання.

Новину передає "Преса України".

Василь Конов, головний редактор дирекції спортивного мовлення "Першого каналу" повідомив, що МОК заборонив використання російського прапора не лише олімпійцям, а і їхнім фанатам.

"Росія не бере участі в Олімпійських іграх. Тобто формально прапор Росії під забороною на всіх об'єктах Ігор", – зауважив він.

Нагадаємо на Олімпійських Іграх 2018 у Пхенчхані російські учасники змагань виступатимуть під олімпійським прапором. Причина цього – черговий допінговий скандал. Тих російських спортсменів, яких викрили у вживанні допінгу, не допустили до змагань, а тим, які виявились "чистими", дозволили брати участь у події, однак без російської символіки. Останні також не прослухають російський гімн на урочистій церемонії.

У Рунеті відреагували на рішення МОК. Деякі користувачі Мережі запропонували вболівальникам взяти з собою прапори Сербії, оскільки вони схожі до російських. До слова, раніше прозвучала пропозиція дозволити росіянам виступати під прапором СРСР.

Другие новости