ПоддержатьУкраїнська

На Буковині поліція розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків медпрацівниками

StopCor
StopCor

StopCor

На Буковині поліція розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов’язків медпрацівниками

Під час моніторингу мережі Інтернет співробітники Чернівецького відділу поліції виявили інформацію про те, що через неналежне виконання службових обов’язків медичними працівниками внаслідок захворювання на COVID-19 померла 33-річна жінка. Для перевірки інформації, з’ясування всіх обставин і надання правової оцінки діям лікарів слідчі розпочали досудове розслідування.

У дописі в одній із соціальних мереж зазначається, що батьки померлої буковинки звинувачують лікарів у ненаданні належної медичної допомоги їхній доньці. Жінка перебувала в лікарні з підозрою на інфікування коронавірусом, однак позитивні результати тестів надійшли вже після її смерті.

За вказаним фактом слідчі Чернівецького відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

https://www.youtube.com/watch?v=oXGhDqNMSlU

Коментує: Петро Токар-заступник начальника Чернівецького відділу поліції - начальник слідчого відділення

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Другие новости