ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині поліція завершила масштабне відпрацювання регіону

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині поліція завершила масштабне відпрацювання регіону

Заступник Голови Нацполіції Вадим Троян позитивно оцінив роботу особового складу під час оперативно-профілактичного відпрацювання, яке тривало з 6 по 23 червня. Про це він повідомив під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів  ГУНП в Дніпропетровській області.

На Дніпропетровщині поліція завершила масштабне відпрацювання регіону

«Керівництво Національної поліції України підіб’є підсумки вашої роботи за цей період та проаналізує результати проведених заходів. Поки можу сказати, що всі підрозділи поліції Дніпропетровської області працювали злагоджено та продуктивно» - зазначив він.  

Спільно з начальником ГУНП в Дніпропетровській області Володимиром Огурченком він заслухав керівників територіальних та структурних підрозділів поліції.

Володимир Огурченко відзначив позитивну статистику по області та підсумував роботу підрозділів.

На Дніпропетровщині поліція завершила масштабне відпрацювання регіону

«Два тижні поліція області працювала в посиленому режимі. Щодоби для проведення заходів залучалося понад 1200 співробітників поліції та військовослужбовці Нацгвардії. Завдяки зусиллям всіх служб поліції  розкрито 7 розбійних нападів, 28 грабежів, 277 крадіжок та ряд інших злочинів. Вважаю, що в такому темпі ми маємо працювати і надалі» - сказав він.

Очільник обласної поліції розповів, що однім із пріоритетів відпрацювання було припинення правопорушень в сфері обігу наркотиків та зброї. За цей час із незаконного обігу поліцейські вилучили понад 15 кг наркотичних засобів, у тому числі понад 500 мл опію ацетильованого, близько 100 г метадону, 600 г психотропних речовин, майже 30 тисяч кущів нарковмісних рослин. Також протягом двох тижнів правоохоронці вилучили 1 автомат, 23 пістолети, 2 гвинтівки, 27 гранат, саморобний вибуховий пристрій та понад 2 тис. патронів.

У період практичного етапу проведення профілактичних заходів органами поліції області зареєстровано 2 586 кримінальних правопорушень, з них 833 - тяжких та особливо тяжких злочини. Усього під час практичного етапу відпрацювання розкрито 675 злочинів, у тому числі – 247 тяжких та особливо тяжких. Задокументовано 392 факти незаконного обігу наркотиків, у тому числі 28 фактів їх збуту, 3 факти утримання наркопритонів, 102 факти посівів або вирощування снодійного маку або конопель. Задокументовано 64 кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним поводженням зі зброєю, з них 24 – з  вогнепальною, 14 – з боєприпасами, 3 – з вибуховими речовинами. Задокументовано 18 кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі.

https://www.youtube.com/watch?v=q05_an0mZu8

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Другие новости