ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині судитимуть трьох учасників злочинної групи, які викрали понад 1,2 млн грн з банківських рахунків

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині судитимуть трьох учасників злочинної групи, які викрали понад 1,2 млн грн з банківських рахунків

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно трьох громадян за фактом крадіжки, вчиненої організованою групою у великих розмірах, легалізації (відмивання) доходів та несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку (ч.2,3,5 ст.185, ч.2 ст.209, ч.3 ст.28, ч.1 ст.361, ч.3 ст.28, ч.2 ст.361 КК України).

За даними слідства, учасники групи у травні 2018 – серпні 2019 року шляхом несанкціонованого доступу до облікових записів особистих кабінетів клієнтів таємно викрали грошові кошти банківських установ та громадян на загальну суму понад 1,2 млн грн.

Під час обшуків правоохоронцями вилучено 70 банківських карток, понад 400 сім-карт мобільних операторів, чорнові записи паролів доступу до особистих кабінетів понад 100 громадян.

У разі доведення вини їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

Другие новости