ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині завдяки прокуратурі державі повернуто земельну ділянку вартістю майже 5,5 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині завдяки прокуратурі державі повернуто земельну ділянку вартістю майже 5,5 млн грн

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено виконання рішення суду щодо повернення земельної ділянки вартістю майже 5,5 млн грн територіальній громаді.

Встановлено, що у 1997 році рішенням виконавчого комітету Дніпродзержинської міськради дочірньому підприємству закритого акціонерного товариства було надано у користування земельні ділянки загальною площею понад 20 га для розміщення санаторію.

У 2004 році частина цих земель перейшла підприємству на умовах оренди, інша частина – вилучена. Проте орендар продовжив користуватися земельною ділянкою, яка підлягала вилученню, крім того, обмежив вільний доступ громадян до неї, встановивши бетонний паркан, пост охорони та контрольно-пропускного пункту. Таким чином, земельна ділянка площею близько 2,2 га, яка документально обліковувалась за міською радою, фактично використовувалась санаторієм.

Наразі за втручання прокуратури підприємство усунуло перешкоди у користуванні земельною ділянкою та повернуло її державі. Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты