ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині на хабарі поліція затримала посадовців Держпродспоживслужби

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині на хабарі поліція затримала посадовців Держпродспоживслужби

За прискорену видачу сертифікатів без проведення відборів продукції вимагали неправомірну вигоду, суми якої коливалися від п’яти до 50 тисяч гривень.

У вівторок, 3 березня, оперативники управління стратегічних розслідувань у Донецькій області Нацполіції, слідчі слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №1 викрили керівника одного з управлінь та головного спеціаліста Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. Останні налагодили корупційний механізм видачі сертифікатів.

Правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання посадовими особами від суб’єкта господарювання 24,8 тисячі гривень неправомірної вигоди. Кошти призначалися за безперешкодне надання сертифікату без проведення обстежень пшениці. Зазначену суму було вилучено з місця події.

Вирішується питання про затримання посадових осіб у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.  

Загалом, упродовж третього березня, оперативниками територіальних управлінь стратегічних розслідувань разом з іншими підрозділами поліції було затримано шість осіб під час одержання неправомірної вигоди. Фігуранти отримали від осіб майже 320 тисяч гривень.

Нагадуємо, на Львівщині за організацію системи «відкатів» поліцейські затримали керівника вугільної шахти.

Крім того, раніше повідомляли про затримання на Запоріжжі заступника голови ОТГ за вимагання одного мільйона гривень, а у Києві - посадових осіб місцевого Фонду соціального захисту.

Департамент стратегічних розслідувань 

Національної поліції України

Другие новости