ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині припинено незаконний продаж контрафактного алкоголю на суму понад 3 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині припинено незаконний продаж контрафактного алкоголю на суму понад 3 млн грн

Органи прокуратури Донецької області спільно з правоохоронцями припинили незаконну діяльність з продажу контрафактного алкоголю сумнівної якості на Донеччині. Проведено обшуки у рамках досудового розслідування за фактом незаконного зберігання, збуту та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, а також зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного податку (ст. 204, ст. 199 КК України).

У складських приміщеннях, магазинах роздрібної та оптової торгівлі, транспортних засобах та за місцями мешкання фігурантів виявлено і вилучено понад 30 тис пляшок лікеро-горілчаної продукції відомих брендів з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення. Також вилучено комп’ютерну техніку, бухгалтерські документи і чорнові записи. Приблизна вартість товару складає понад 3 млн грн.

Наразі подано клопотання щодо накладення арешту на вилучені алкогольні напої та підготовлено постанови про призначення експертиз. Встановлюються усі обставини злочинної діяльності та причетні особи.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, Маріупольської місцевої прокуратури № 1 та Волноваської місцевої прокуратури.Пресслужба прокуратури Донецької області

Другие новости