ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині за участь у терористичній організації судитимуть колишнього правоохоронця

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині за участь у терористичній організації судитимуть колишнього правоохоронця

До суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього інспектора державної автомобільної інспекції  Новоазовського району ГУ МВС України в Донецькій області. Правоохоронець обвинувачується в участі у терористичній організації (ч.1 ст. 258-3 КК України).

Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що влітку 2014 року правоохоронець, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно вступив до одного з підрозділів силового блоку терористичної організації «ДНР». Та брав участь у її злочинній діяльності шляхом застосування збройної сили проти військових формувань, задіяних у проведенні АТО та ООС.

За даними слідства, обвинувачений схилив до співпраці на користь терористичної організації «ДНР» місцеву жительку, яка здійснювала збір деталізованих даних про місця дислокації, маршрути пересування та вогневі позиції військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України. Злочинні дії вказаної  громадянки були припинені співробітниками Служби безпеки України, а у листопаді 2017 року суд визнав її винним ч.1 ст.258-3 КК України.

Виконуючи покладену на нього роль у складі не передбаченого законом збройного формування терористичної організації «ДНР», обвинувачений за матеріальну винагороду набирав осіб до бойового підрозділу для їх подальшої участі в бойових діях, забезпечував найманців військовою формою та зброєю.

На даний час обвинувачений продовжує свою злочинну діяльність у складі так званого «МГБ» терористичної організації «ДНР» на тимчасово окупованій території Донецької області.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську. Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Донецької обласної прокуратури.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Другие новости