ПоддержатьУкраїнська

На двох учасників інциденту на столичному Гідропарку поліцейські склали адміністративні протоколи за недотримання правил карантинних обмежень

StopCor
StopCor

StopCor

На двох учасників інциденту на столичному Гідропарку поліцейські склали адміністративні протоколи за недотримання правил карантинних обмежень

Правопорушників доставили до Дніпровського управління поліції для встановлення всіх обставин цієї події. У подальшому адмінматеріали направлять до суду з метою прийняття  відповідного рішення.

Сьогодні, 6 квітня, під час акції протесту щодо протиепідемічних заборон на території Гідропарку між учасниками заходу та поліцейськими виникла суперечка. Чоловіки висловлювали невдоволення через неможливість тренування на спортивному майданчику. У результаті двох найбільш активних учасників події доставили до територіального управління поліції, де встановили їх анкетні дані та відібрали пояснення.

На обох чоловіків – 1979 та 1988 років народження,  склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Один з них перебував на вулиці без засобів індивідуального захисту, а другий – знаходився у парковій зоні без документів.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України з 6 квітня 2020 року в країні з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції посилено карантинні заходи. На будь-які порушення законодавства поліцейські негайно реагуватимуть у межах своєї компетенції.

Відділ комунікації поліції Києва

Анна Шевчук

Другие новости