ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині комунальників підозрюють в розкраданні 34 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині комунальників підозрюють в розкраданні 34 млн грн

Слідче управління Нацполіції в Харківській області підозрює комунальне підприємство Харківської облради "Харківські обласні комунікаційні системи" (ХОКС) у попередній змові зі службовими особами ТОВ "Ай Ті Діалог" та привласненні бюджетних коштів на 34 млн грн.

 Фото: volynnews

Про це повідомляє регіональне видання "Kharkiv Today" з посиланням на повідомлення поліції, передає "УНІАН".

Відомо, що комунальники працювали над впровадженням масштабної електронної системи зберігання інформації про пацієнтів, зокрема історій хвороби.

Однак, керівник комунального підприємства Антон Солопихін разом зі своїм підрядником - директором компанії "Ай Ті Діалог" Олексієм Росликом і його компаньйоном Дмитром Свиридовим начебто розробили схему обходу тендерного законодавства.

Зокрема, вони з'єднали чотири різних тендера в один, щоб відсікти окремих постачальників та інші структури, і встановити суму тендера, яка значно перевищує дійсну.

Всі тендерні вимоги були прописані під структуру ТОВ "Ай Ті Діалог", яка дивним чином змогла зібрати всі частини закупівлі у себе.

"Встановлено, що Управлінням внутрішнього аудиту та правової перевірки Харківської обласної державної адміністрації у 2020 році проведено внутрішній аудит Комунального підприємства Харківської обласної ради "Харківські обласні комунікаційні системи" за період з 01.01.2019 року по 01.06.2020, за результатами якого складено негативний аудиторський звіт", - йдеться у повідомлені

Наразі правоохоронці встановлюють точну суму збитків.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Херсонщині депутат сільради вимагав доларовий хабар.

Другие новости