ПоддержатьУкраїнська

На Херсонщині поліція викрила керівника будівельної фірми у привласненні 156 000 гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Херсонщині поліція викрила керівника будівельної фірми у привласненні 156 000 гривень

Поліція встановила, що директор будівельної фірми при підписанні договору з установою-замовником надав недійсні документи та здійснив протиправну оборудку з відшкодування ПДВ. Внаслідок таких дій фігурант незаконно заволодів державними коштами.

Працівники Білозерського відділення поліції викрили керівника будівельної фірми у службовій недбалості. Підприємство, яким керував чоловік, уклало договір з медичним закладом на капітальний ремонт покрівлі. Але під час укладання договору керівник фірми надав недійсне свідоцтво платника податку на додану вартість. На той час свідоцтво було вже анульоване. Незважаючи на це, керівник використав схему незаконного відшкодування ПДВ з використанням недійсних документів. Він вніс недостовірні дані щодо суми ПДВ, а саме 156 тисяч гривень, від загальної ціни договору, що становила майже мільйон гривень. Після підписання всіх необхідних документів фірма виконала ремонт покрівлі.

На рахунок будівельної фірми були перераховані майже мільйон гривень державних коштів, в тому числі і 156 тисяч гривень ПДВ. Таким чином, держава відшкодувала фірмі підозрюваного 156 тисяч гривень, хоча він фактично не є платником ПДВ.

Було проведено ряд експертиз, правоохоронці вилучили фінансову документацію, що доводить службову недбалість директора будівельної фірми та незаконність перерахування йому коштів.

Поліцейські перевіряють факт можливого привласнення чоловіком коштів. Наразі керівнику будівельної фірми повідомлено про підозру. Кримінальне провадження, розпочате за ч.1 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності службової особи.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Другие новости