ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині двох майорів поліції взяли "на гарячому"

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині двох майорів поліції взяли 'на гарячому'

Двох майорів Хмельницької поліції звільнено з роботи, їх судитимуть за одержання 300 доларів хабара.

Прокуратуратура завершила слідство та направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох колишніх старших оперуповноважених Хмельницького відділу поліції, які одержали 300 доларів США неправомірної вигоди.

"У червні 32-річний та 37-річний майори поліції, за попередньою змовою між собою, вказали співмешканці підозрюваного у грабежі, що зможуть вплинути на слідчого, аби він перекваліфікував дії підозрюваного з більш тяжкої на менш тяжку статтю Кримінального кодексу України, - інформують в прес-службі прокуратури Хмельницької області. - За таку "послугу" жінка повинна дати їм неправомірну вигоду."

Під час одержання грошей поблизу її будинку старших оперуповноважених і затримали правоохоронці, а кошти – вилучили.

Обвинувачених звільнили з поліції.

Їм інкримінується вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 369-2 - одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави ККУ.

Обвинуваченим обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави: старшому з них – у сумі 65 тис. грн, молодшому – 55 тис. грн. Обидва сплатили вказані суми.

Другие новости