ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині державі повернуто водний об’єкт та прилеглу земельну ділянку вартістю 635 тис грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині державі повернуто водний об’єкт та прилеглу земельну ділянку вартістю 635 тис грн

За позовом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області та на виконання рішення Сватівського районного суду Луганської області у розпорядження держави повернуто земельну ділянку водного фонду загальною площею 6,5 га вартістю 635 тис грн.

Прокуратура встановила, що у 2010 році Сватівська районна державна адміністрація уклала з фізичною особою договір оренди водоймища з прибережною захисною смугою, розташованого на території Містківської сільської ради Сватівського району. Проте землекористувач з 2015 року не сплачував орендну плату за користування водним об’єктом та прилеглою земельною ділянкою, чим порушив договірні зобов’язання. Це стало підставою для звернення прокурора до суду з метою захисту інтересів держави для припинення договору оренди та повернення землі у визначеному законом порядку.

На даний час рішення суду виконано. Земельну ділянку водного фонду повернуто у розпорядження районної державної адміністрації.

Стягнення заборгованості з орендної плати перебуває на примусовому виконанні Сватівського районного відділу державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.Прес-служба прокуратури Луганської області

Другие новости