ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині контррозвідка СБУ блокувала спробу «спецслужби» бойовиків «ЛНР» втягнути чиновницю в антиукраїнську діяльність

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині контррозвідка СБУ блокувала спробу «спецслужби» бойовиків «ЛНР» втягнути чиновницю в антиукраїнську діяльність

Контррозвідники Служби безпеки України попередили на Луганщині втягнення очільниці однієї зі структурних ланок обласної військово-цивільної адміністрації в антиукраїнську діяльність на користь терористичної організації «МДБ ЛНР».

Оперативники спецслужби задокументували, що представники контрольованого російськими спецслужбами «МДБ» затримали чиновницю на КПВВ «Станиця Луганська», коли вона у сімейних справах намагалася потрапити до тимчасово окупованого Луганська. Бойовики, які були обізнані про специфіку її службової діяльності, протягом багатьох годин залякували жінку та зрештою змусили її погодитись на конфіденційну співпрацю. Ворожу «псевдоспецслужбу» цікавив доступ до актуальних відомостей стосовно діяльності органів влади та управління Луганської області.

Контррозвідники СБУ встановили факт вербування державного службовця та наразі здійснюють перевірку на предмет вчинення нею дій для виконання завдання ворога.

Служба безпеки України  вкотре закликає громадян бути пильними і наголошує, що об’єктом вербувальних спрямувань представників російсько-терористичних НЗФ може стати будь-хто, але працівники державних органів та установ і члени їх сімей перебувають у зоні особливого ризику.

Нагадуємо,  що статтею 111 (державна  зрада) Кримінального кодексу України передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін до п’ятнадцяти років. Водночас, згідно з положеннями ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, від кримінальної відповідальності звільняється громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно повідомив органам державної влади про свій зв’язок з ними та отримане завдання.

Другие новости