ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині судитимуть керівника комунального підприємства за заволодіння 340 тис грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині судитимуть керівника комунального підприємства за заволодіння 340 тис грн

Лисичанська місцева прокуратура Луганської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з комунальних підприємств Лисичанської міської ради за фактом заволодіння 340 тис грн шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою групою осіб (ч. 3, ч. 4 ст. 191 КК України).

За даними слідства, посадовець з метою заволодіння коштами підприємства та всупереч вимог законодавства уклав з Лисичанською міською радою додаткову угоду до трудового контракту про збільшення грошової допомоги при звільненні. У подальшому директор звільнився за власним бажанням та отримав незаконну грошову матеріальну допомоги у розмірі 12 середньомісячних заробітних плат. За два місяці обвинувачений поновився на посаді та уклав ще одну додаткову угоду з міськрадою про власне преміювання за особистий вклад у роботу та результати підприємства.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Луганської обласної прокуратури

Другие новости