ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині двох податківців затримано " на гарячому" під час одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині двох податківців затримано ' на гарячому' під час одержання хабара

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, викрили двох головних державних ревізорів-інспекторів ГУ ДПС у Львівській області під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, податківці одержали від підприємця 700 доларів США, які вимагали протягом 2020 року, за невжиття заходів щодо притягнення останнього до відповідальності за порушення порядку виробництва та реалізації підакцизних товарів і спиртовмісної продукції на території Львівської області.

8 жовтня 2020 року слідчі ДБР затримали посадовців під час одержання неправомірної вигоди в порядку ст. 208 КПК України. Також в одного із затриманих виявлено грошові кошти у сумі 51 795 гривень та 420 доларів США, у іншого - 37 700 гривень та 2940 доларів США походження яких з'ясовується. 

Наразі проводяться обшуки за місцем проживання фігурантів та у приміщенні ГУ ДПС у Львівській області, також вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.  

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Львівська обласна прокуратури, оперативний супровід - УСБУ України у Львівській області.

Другие новости