ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині поліцейські повідомили про підозру жінці, яка причетна до шахрайства з субвенційними коштами

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині поліцейські повідомили про підозру жінці, яка причетна до шахрайства з субвенційними коштами

Співробітники Шевченківського відділу поліції ГУНП у Львівській області спільно із працівниками Управління стратегічних розслідувань Львівщини провели ряд слідчих та оперативно-розшукових заходів в результаті яких викрили зловмисницю, причетну до підроблення документів та заволодіння державними коштами. Внаслідок протиправних дій державі завдано збитків на суму понад 485 тисяч гривень.

Як встановили правоохоронці, у 2018 році підозрювана, бувши уповноваженою особою одного з фармакологічних підприємств при укладанні та виконанні додаткових угод до договорів з державними установами (медичними закладами, аптеками тощо), систематично підробляла офіційні документи - зокрема, вносила у звіти неправдиві відомості щодо відпущених лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню.

Надалі жінка подавала підроблені звіти в Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, таким чином безпідставно отримавши субвенційні кошти на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за урядовою програмою «Доступні ліки», завдавши державному бюджету збитків  на загальну суму понад 485 тисяч гривень.

Слідчі повідомили фігурантці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), а також ч.2  ст.222 (Шахрайство з фінансовими ресурсами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей –  на строк до п’яти років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Другие новости