ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині відкрилась ще одна поліцейська станція

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині відкрилась ще одна поліцейська станція

Сьогодні, 7 квітня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Олександр Шляховський спільно з головою Львівської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким та головою Підберізківської територіальної громади Василем Ковалем, у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади», відкрили поліцейську станцію у селі Підгірне Львівського району.

«Відкриття поліцейської станції – це насамперед безпека. Безпека мешканців, дітей, що є одним з основних завдань держави. Велика подяка громаді, яка відгукнулась на таку пропозицію і взяла на себе відповідальність спільно з поліцією Львівщини забезпечити порядок у себе вдома, а поліцейським - за те, що готові служити та захищати. Бажаю вам успіхів у цій справі», - зазначив Максим Козицький.

На Львівщині відкрилась ще одна поліцейська станція

Поліцейським офіцером Підберізківської громади призначений лейтенант поліції Володимир Бурак, який пройшов конкурсний відбір та навчання.

Правоохоронець здійснюватиме повноваження дільничного офіцера поліції та патрульної поліції і головним його завданням стане - надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на звернення людей та запобігати вчиненню правопорушень. Оцінювати роботу правоохоронця будуть самі мешканці.

«Сьогодні велике свято – Благовіщення і приємно, що відкриття поліцейської станції ми проводимо у такий величний день. Передусім хочу звернутись до поліцейського офіцера – відсьогодні ви – частина громади, людина, котра відповідальна перед громадою за порядок на території обслуговування та за комунікацію між мешканцями та поліцією - від вас залежить безпека людей. Хочу запевнити усіх, що ви можете розраховувати на повну та всебічну співпрацю з поліцією Львівщини для розбудови безпекового середовища у громаді. Вітаю усіх нас з ще одним кроком до нашої спільної мети», - підкреслив Олександр Шляховський.

На території Підберізківської територіальної громади проживає майже 5700 осіб. За кошти місцевого бюджету поліцейському офіцеру було виділене приміщення на вулиці Науковій, 1 у селі Підгірне. Тепер будь-хто з мешканців може звернутись сюди за допомогою, порадою чи з повідомленням про скоєння злочину чи правопорушення. У приміщенні зроблений якісний ремонт, робочий кабінет та кімната для відвідувачів умебльовані та обладнані усім необхідним.

На Львівщині відкрилась ще одна поліцейська станція

Національна поліція України спільно з міжнародними партнерами забезпечили поліцейського офіцера громади службовим автомобілем, зброєю, засобами зв’язку та усім необхідним для роботи.

«Хочу подякувати представникам Національної поліції України за такий проект. Поліцейський у громаді нам дуже потрібен – і тепер у нас він є. Дуже приємно, що це уродженець нашого регіону, знає його особливості.  Але головне те, що безпечне середовище ми створюємо спільними зусиллями, на паритетних умовах», - звернувся до присутніх Василь Коваль.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Другие новости

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке 'отжима' его предприятия 'адвокатом-рейдером' Калаяновым: подробности

Бизнесмен из Николаевской области заявил о попытке "отжима" его предприятия "адвокатом-рейдером" Калаяновым: подробности

В настоящее время правоохранительные органы не отвечают на запросы относительно противостояния рейдерскому захвату и возвращению справедливости