ПоддержатьУкраїнська

На Одещині  патрульного судитимуть за вимагання та одержання хабара від іноземця

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині  патрульного судитимуть за вимагання та одержання хабара від іноземця

До суду скеровано обвинувальний акт відносно поліцейського Управління патрульної поліції ДПП Національної поліції України. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що 21 жовтня 2019 року у місті Одеса правоохоронець, погрожуючи притягненням до адміністративної відповідальності, вимагав та одержав від громадянина Сполучених Штатів Америки неправомірну вигоду у сумі 6 000 гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі  територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Одеської області. Оперативний супровід - Управління ВБ в Одеській області ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости