ПоддержатьУкраїнська

На Одещині затримали двох утікачів із в'язниці, пошуки ще одного тривають

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині затримали двох утікачів із в'язниці, пошуки ще одного тривають

Правоохоронці знайшли та затримали двох утікачів із в'язниці. Інцидент трапився вранці 17 липня. З колонії втекли 21-річний Запорожан Іван Іванович, 23-річний Куспіс Владислав Ігорович і 26-річний Загорняк В'ячеслав В'ячеславович. Пошуки Куспіса тривають.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення відділу комунікації поліції Одеської області.

Правоохоронці розповіли, що після втечі злодіїв одразу розпочалися масштабні пошуки.

"Гарнізон поліції регіону був піднятий по тривозі. За наказом керівника поліції області Дмитра Головіна на території Одеси та області в дію ввели спеціальний оперативний план "Сирена". На розшук злочинців був орієнтований увесь особовий склад поліції, Нацгвардії та прикордонної служби Одещини. Не залишилися осторонь і засоби масової інформації, за допомогою яких орієнтування з фотокартками розшукуваних були доведені до громадськості", – зазначили в поліції.

Правоохоронці розповіли, що для розшуку втікачів були сформовані спеціальні пошукові групи, виставлені пости на автошляхах області, перекриті в’їзди та виїзди у населені пункти, відпрацьовувалися автостанції, залізничні вокзали тощо.

"Того ж вечора Іван Запорожан та В’ячеслав Загорнюк були знайдені. Їх виявили в Малиновському районі Одеси, куди чоловіки повернулися після невдалої спроби залишити територію області", – резюмували в поліції.

Наразі вони затримані. За фактом втечі з місця позбавлення волі розпочато нове кримінальне провадження. Пошуки Владислава Куспіса тривають.

Другие новости