ПоддержатьУкраїнська

На Полтавщині комунальника затримали за хабар працівнику поліції

StopCor
StopCor

StopCor

На Полтавщині комунальника затримали за хабар працівнику поліції

Заступника начальника відділу з економічної безпеки одного з полтавських обласних комунальних підприємств затримали за намагання надати неправомірну вигоду в 35 тис. грн начальнику управління поліції з протидії наркозлочинності.

Про це передає УНН з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України спільно із працівниками Полтавського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримано заступника начальника відділу з економічної безпеки одного з Полтавських обласних комунальних підприємств за намагання надати неправомірну вигоду працівнику поліції.

"Зокрема грошові кошти у сумі 270 тис. грн цей посадовець намагався надати начальнику управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції у Полтавській області за прийняття останнім позитивного рішення щодо надання дозволу 270 аптечним закладам здійснювати діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів", – йдеться у повідомленні.

25 травня 2017 року при передачі першої частини грошових коштів у розмірі 35 тис. грн хабародавця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, клопотання про обрання запобіжного заходу.

Проводяться інші першочергові слідчі дії, у тому числі встановлюються інші особи, причетні до цього злочину.

Другие новости