ПоддержатьУкраїнська

На Полтавщині судитимуть сільського голову та підприємця, які підозрюються у заволодінні понад 280 тис грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Полтавщині судитимуть сільського голову та підприємця, які підозрюються у заволодінні понад 280 тис грн

Миргородська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї із сільських рад району та фізичної особи-підприємця, які підозрюються у заволодінні понад 280 тис грн з місцевого бюджету. Також з метою відшкодування завданих збитків прокуратура пред’явила цивільний позов до цих осіб.

За версією слідства, службовець уклав із підприємцем 5 договорів підряду на проведення у селі поточного ремонту доріг. Ймовірно знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі і неякісно, сільський голова підписав і скріпив печаткою завідомо неправдиві офіційні документи (акти приймання виконаних будівельних робіт та платіжні доручення), у результаті чого була завищена вартість робіт, а сільській раді заподіяна шкода на вищезгадану суму.

Дії обох осіб кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинене у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання, виготовлення і видача завідомо неправдивих офіційних документів) КК України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Полтавської області

Другие новости

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Согласно приказам Минкультуры телеканалы отвечают критериям предприятия, учреждения и организации, которые критически важны для функционирования экономики и обеспечения жизнедеятельности населения в особый период