ПоддержатьУкраїнська

На розтраті понад 300 тис грн бюджетних коштів викрито підполковника ЗСУ

StopCor
StopCor

StopCor

На розтраті понад 300 тис грн бюджетних коштів викрито підполковника ЗСУ

За процесуального керівництва прокурорів військової прокуратури Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України та Офісу Генпрокурора за оперативного супроводу СБУ повідомлено про підозру начальнику одного з квартирно-експлуатаційних відділів Збройних Сил України за фактом розтрати бюджетних коштів на теплопостачанні військкомату (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, підполковник оформив з представниками місцевої приватної компанії договір про надання комунальних послуг для військового комісаріату, згідно з яким підприємство мало постачати тепло до будівлі військового об’єкта в опалювальний період. Скориставшись відсутністю у приміщенні військкомату лічильника використаної теплової енергії, він штучно завищив обсяги отриманих послуг, підписав підроблені акти наданих послуг та здійснив завищену їх оплату за рахунок бюджетних коштів. Протиправна діяльність підполковника призвела до втрат бюджету на суму понад 300 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости