ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині повідомлено про підозру директору ТОВ у зловживанні повноваженнями та службовому підробленні

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині повідомлено про підозру директору ТОВ у зловживанні повноваженнями та службовому підробленні

Роменською місцевою прокуратурою Сумської області повідомлено про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактом службового підроблення офіційних документів та зловживання повноваженнями, що спричинило державним інтересам шкоду в розмірі 3,5 млн грн (ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у листопаді 2018 року між Управлінням житлово-комунального господарства Роменської міськради та товариством укладено договір про поточний ремонт автомобільної дороги в м. Ромни. Після завершення робіт директор ТОВ надав замовнику акти виконаних робіт, на підставі яких за виконаний ремонт одержав 6,7 млн грн. Однак, відповідно до висновків експертів, фактично виконані роботи не відповідають актам приймання виконаних будівельних робіт. Відтак, директор товариства, зловживаючи повноваженнями та діючи всупереч державним інтересам, отримав неправомірну вигоду на загальну суму 3,5 млн грн.

Протиправну діяльність підозрюваного викрито за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області Роменським відділом поліції за процесуального керівництва прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Другие новости