ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині скажений кіт подряпав чоловіка і помер

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині скажений кіт подряпав чоловіка і помер

22 серпня у селі Мала Рибиця Краснопільського району, що на Сумщині, безпритульний кіт подряпав чоловіка на власному подвір'ї, при спробі останнього вигнати його з домоволодіння. Кіт був загнаний у клітку для подальшого спостереження за його станом, 25 серпня кіт загинув. У біозразках тварини виявили сказ.

 Фото: rivnepost

У термінованому порядку потерпілому було запропоновано звернутися за медичною допомогою. Фахівцями ветеринарної медицини було відібрано патологічний матеріал для дослідження на сказ. Після відбору матеріалу труп кота спалено, а місце продезінфіковано.

Згідно з лабораторним дослідженням Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 002349 п. м./20 від 26.08.2020 у мазках-відбитках, зроблених із надісланого матеріалу, виявлене свічення характерне для вірусу сказу.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Краснопільській районній державній адміністрації № 2 від 26.08.2020 оголошено неблагополучний пункт по сказу і введені карантинні обмеження та визначено загрозливу зону. Розпочаті комплексні заходи по ліквідації сказу відповідно до затвердженого Плану, передає "Сумські Дебати".

Потерпілий проходить курс антирабічних щеплень.

Другие новости