ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині слідчу поліції судитимуть за фальсифікацію матеріалів кримінального провадження

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині слідчу поліції судитимуть за фальсифікацію матеріалів кримінального провадження

Прокуратурою Сумської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно слідчої поліції, яка обіймає посаду заступниці начальника слідчого відділення одного з районних відділень поліції в Сумській області, за фактом внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Встановлено, що під час здійснення слідчою поліції досудового розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, з підозрюваним та свідком не проводився слідчий експеримент. Протоколи його проведення були сфальсифіковані. Це підтверджується висновком експерта, відповідно до якого підписи свідка та підозрюваного у протоколах є підробленими.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Полтава.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Сумської області

Другие новости