ПоддержатьУкраїнська

На території Гримайлівської громади, що на Тернопільщині, запрацювала поліцейська станція

StopCor
StopCor

StopCor

На території Гримайлівської громади, що на Тернопільщині, запрацювала поліцейська станція

30 червня у селищі Гримайлів Гусятинського району розпочала свою роботу поліцейська станція. Обслуговуватимуть десять тисяч населення двоє дільничних офіцерів поліції.

Зі слів заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Михайла Білецького, завдання поліції – вийти на новий рівень комунікації і поліцейського сервісу, оскільки кожна громада отримає свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно знаходитиметься поруч з мешканцями територіальної громади.

Ініціативу відкриття поліцейської станції активно підтримали жителі Гримайлівської ОТГ, адже, зі слів виконувача обов’язки її керівника Андрія Мамчура, до райцентру людям потрібно добиратися майже сорок кілометрів, а на це не завжди є час і кошти.

-Тепер жителі нашої громади, як то кажуть, на місці зможуть отримати правову допомогу, а також звернутися з проблемами, які їх хвилюють. Та й безпека населених пунктів нашої ОТГ – теж важливо.

Жителька Гримайлова Оксана Радченко каже, що села, котрі входять до об’єднаної територіальної громади дуже розкидані, і не всім зручно добиратися до районного центру, де є відділення поліції, тому, коли обговорювалося питання відкриття поліцейської станції, люди із задоволенням підтримали цю ідею.

Двоє офіцерів, які постійно нестимуть службу на території Гримайлівської громади добре знають місцеве населення, та й люди знають їх. І це важливо у роботі правоохоронців.

-Я тривалий час працюю у Гримайлові дільничним, -  каже Іван Трисирука. - Знаю людей, вони – мене. У розпорядженні маємо автомобіль, яким зможемо оперативно виїжджати на виклики громадян.

Нагадаємо, Тернопільщина стала першою, де з ініціативи керівництва поліції та за підтримки місцевих громад почали створюватися поліцейські станції. Сьогодні їх в області – двадцять вісім.

https://www.youtube.com/watch?v=XptcLHgTo-k

Відділ комунікації поліції

Тернопільської області

Другие новости